• NESTE PREMIUM+ 10W-40

NESTE PREMIUM+ 10W40 - Sintetinė variklių alyva, skirta benzininiams ir dyzeliniams varikliams.


SAE 10W-40

API SL, SJ/CF

ACEA A3, B3, B4

VW 502.00 / 505.00

MB 229.1


Neste PREMIUM+ yra sintetinė variklių alyva, tenkinanti šiuolaikiškų techniškai pažangių švariai eksploatuojamų lengvųjų automobilių variklių ir automobilių gamintojų reikalavimus. Jos savybės ypač tinka varikliams su katalizatoriais, turbo- ir daugiavožtuviams varikliams.

Dėka visiškai sintetinės struktūros, alyva yra labai atspari šalčiui, o tepimo procesas prasideda nedelsiant. Variklis apsaugomas nuo dėvėjimosi, sumažėja ir kuro sunaudojimas. Kadangi sintetinė bazinė alyva garuoja mažiau negu mineralinės alyvos, ji užtikrina patvarią alyvos plėvelę, jeigu variklis veikia esant aukštai temperatūrai, ir jos sunaudojama nedaug.

Neste PREMIUM+ alyvoje yra geriausių šiuolaikiškų priedų, kurie tepamąsias savybes padaro veiksmingesnes, neleidžia susidaryti nuodegoms ir atsirasti korozijai; šie priedai išlieka veiksmingi ir tada, kai alyva keičiama retai.

Neste PREMIUM+10W40 alyvą rekomenduojama naudoti visus metus lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Ji leidžia užtikrinti patikimą variklio darbą ir lengvą užvedimą, kas yra būtina varikliams su katalizatoriais, o taip pat nedidelį alyvos suvartojimą ir variklio švarumą.

Neste PREMIUM+10W40 alyva gali būti naudojama ir senesniems varikliams.

NESTE PREMIUM+ 10W-40

  • Prekės kodas: NESTE PREMIUM+ 10W-40
  • Sandėlyje: Sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės