• NESTE PREMIUM+ 5W-40

Neste PREMIUM+ 5W40 - Vienintelė Neste alyva, atitinkanti naujuosius VW 505.01 reikalavimus nuo 2000 metų modeliui ir VW automobilių variklių su tiesioginiu kuro įpurškimu (PUMPE DUSE) 115 hp TDI reikalavimus.

SKIRTA: VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, MB


SAE 5W-40

API SJ/CF

ACEA A3, B3, B4

VW 500.00 /505.00 /505.01

MB 229.1


Neste City Standard yra sintetinė variklių alyva, atitinkanti šiuolaikiškų naujausių švariai dirbančių lengvųjų automobilių variklių, o taip pat automobilių gamintojų reikalavimus. Jos savybės ypač tinka varikliams su katalizatoriais, varikliams su turbininiu įpūtimu ir daugiavožtuviams varikliams.

Dėl visiškai sintetinės struktūros Neste City Standard alyva labai gerai funkcionuoja šaltomis sąlygomis, ir sutepimas prasideda tuoj pat. Ji taip pat apsaugo variklį nuo dėvėjimosi ir mažina kuro sunaudojimą. Kadangi sintetinė bazinė alyva garuoja lėčiau negu mineralinė alyva, ji užtikrina patvarią alyvos plėvelę, jeigu variklis veikia esant aukštai temperatūrai, ir jos sunaudojama nedaug.

Neste City Standard alyvoje yra geriausių šiuolaikiškų priedų, kurie tepamąsias savybes padaro veiksmingesnes, neleidžia susidaryti nuodegoms ir atsirasti korozijai; šie priedai išlieka veiksmingi ir tada, kai alyva keičiama retai.

Lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams Neste City Standard alyvą rekomenduojama naudoti visus metus. Ji leidžia užtikrinti patikimą variklio darbą ir lengvą užvedimą, kas būtina automobiliams su katalizatoriais, o taip pat nedidelį alyvos suvartojimą ir variklio švarumą.

Neste City Standard alyvą taip pat galima naudoti senesniems varikliams; be to, ji gali būti maišoma su visomis žinomomis variklių alyvomis.

Neste City Standard 5W-40 yra vienintelė Neste alyva, atitinkanti naujuosius VW 505.01 reikalavimus nuo 2000 metų modeliui ir VW automobilių variklių su tiesioginiu kuro įpurškimu 115 hp TDI reikalavimus.

NESTE PREMIUM+ 5W-40

  • Prekės kodas: NESTE PREMIUM+ 5W-40
  • Sandėlyje: Yra sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės