• NESTE PRO C2 5W-30

Neste Pro C2 5W-30 – Visiškai sintetinė degalus taupanti alyva benzininiams ir dyzeliniams varikliams, skirta varikliams su DPF filtrais(kietųjų dalelių) ir TWC katalizatoriais

DĖMESIO !!!

LIKO RIBOTAS KIEKIS

Nutraukta gamyba.Keičiamas į NESTE PRO C2/C3  5W30.


SKIRTA: TOYOTA, HONDA, MITSUBISHI, SUBARU, CITROEN, PEUGEOT.


SAE 5W-30

ACEA C2

API SN,SM,SL,SJ/CF

FIAT 9.55535-S1

PSA B71 2290

RENAULT RN0700


Neste Pro C2 5W-30 – visiškai sintetinė degalus taupanti variklių alyva. Specialiai sukurta Toyota, Honda, Mitsubishi, Subaru, Citroen ir Peugeot automobilių varikliams su išmetamųjų dujų valymo sistema, tokia kaip dyzelino dalelių filtrai, kai reikalinga specialiai pritaikyta alyva su mažu sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros kiekiu (low SAPS - Sulphated Ash, Phosphorus and Sulphur), atitinkanti ACEA C2 specifikacijos reikalavimus.


Alyva Neste Pro C2 5W-30 tinka lengvųjų atomobilių ir mikroautobusų dyzeliniams ir benzininiams varikliams, kuriems reikalinga alyva su mažu trinties koeficientu ir maža klampa, . Alyva taip pat tinka ir kitiems automobilių varikliams, kur reikalaujama, kad alyva atitiktų API SN/CF specifikacijų reikalavimus.

Pasirinkdami alyvą atsižvelkite į automobilio gamintojo reikalavimus ir rekomendacijas Jūsų automobilio eksploatacijos žinyne.

NESTE PRO C2 5W-30

  • Prekės kodas: NESTE PRO C2 5W-30
  • Sandėlyje: Yra sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės