• NESTE TURBO+ NEX E9 15W-40

NESTE TURBO +NEX 15W-40 - Aukščiausios kokybės pilnai sintetinė,  universali, dyzelinių variklių alyva.


Atitinka ir viršija tokių specifikacijų reikalavimus:
API CJ-4,CI-4,CH-4/SN
ACEA E9
MB Approval 228,31
VOLVO VDS-4, VDS-3
Renault RVI RLD-3
MAN 3575

Deutz DQC III-10LA
MACK EO-O Premium Plus
DAF
MTU Type 2.1
CATERPILLAR ECF-3
CUMMINS CES 20081
DETROIT DIESEL DDC93K218
Scania Low Ash

Neste Turbo +NEX alyva sukurta naudoti profesionalioms sunkiojo transporto priemonėms. Ji ypač tinka sunkiojo transporto priemonių varikliams ir statybos darbų mašinų varikliams, kuriuose alyva keičiama retai, taip pat tinka lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams su benzininiais ar dyzeliniais varikliais.

Neste Turbo+NEX 15W40 viršija naujųjų standartų API C7-4 ir ACEA E9 reikalavimus ir atitinka  variklių, naudojančių mažo sieringumo kurą, reikalavimus, taip pat tinka varikliams su išmetamųjų dujų recirkuliacija ir DPF filtrais. Alyva užtikrina nepriekaištingą variklio švarą, puikią apsaugą nuo dėvėjimosi bei mažą jos išeigą.

Neste Turbo+NEX alyva atitinka griežčiausius šiuolaikiškų galingų variklių ir automobilių gamintojų: Volvo, Mercedes Benz, Scania ir kt. reikalavimus, keliamus ilgiems alyvos keitimo intervalams. Atsižvelkite į variklių gamintojų reikalavimus. 
Pilnai sintetinės Neste Turbo + 15W-40 alyvos puikus atsparumas šalčiui ir platus klampos intervalas leidžia alyva naudoti ištisus metus išvengiant sezoninio alyvos keitimo. Puikus pasirinkimas mišriam sunkvežimių parkui.

NESTE TURBO+ NEX E9 15W-40

  • Prekės kodas: NESTE TURBO +NEX E9 15W-40
  • Sandėlyje: Nėra sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės