• NSL AUTOGEAR POWER EP 80W-90

AUTOGEAR POWER EP 80W-90 – tai aukštos kokybės pavarų alyva, sukurta daugeliui mechaninių transmisijų ir varančiųjų tiltų tepti, kai reikalaujama, kad alyva atitiktų API GL-4 rekomendaciją.

AUTOGEAR POWER EP 80W-90 yra gaminama iš aukštos kokybės bazinės alyvos ir gerai subalansuotų ribinio slėgio priedų. Puikiai saugo pavarų mechanizmo dalis nuo dėvėjimosi ir rūdijimo. Beto pasižymi labai geromis atikorozinėmis savybėmis bei slopina putų susidarymą.

AUTOGEAR POWER EP 80W-90 viršija specifikacijų API GL-4 ir US MIL-L-2105, taip pat ir daugelio OEM (“Originalios įrangos gamintojų“) reikalavimus.

Alyva rekomenduojama mechaninėms transmisijoms ir pavarų dėžėms, kur reikalinga alyva atitinkanti API GL-4, skirta lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams. taip pat rekomenduojama technikai, naudojamai statybos, kalnakasybos pramonėje bei žemės ūkyje.

API GL-5,

US MIL-L-2105

NSL AUTOGEAR POWER EP 80W-90

  • Prekės kodas: NSL AUTOGEAR POWER EP 80W-90
  • Sandėlyje: Sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės