• NSL AUTOGEAR POWER MP 80W-90

NSL AUTOGEAR POWER 80W-90 MP – tai aukštos kokybės pavarų alyva, sukurta daugeliui automobilių transmisijų, varančiųjų tiltų ir pagrindinių pavarų tepti, kai API GL-5 kokybės klasės alyva.


AUTOGEAR POWER MP yra gaminama iš aukštos kokybės bazinės alyvos ir gerai subalansuotų ribinio slėgio (EP - extreme pressure) priedų. Puikiai saugo pavarų mechanizmo dalis nuo dėvėjimosi ir dilimo. Beto pasižymi labai geromis atikorozinėmis savybėmis bei slopina putų susidarymą.


AUTOGEAR POWER MP viršija specifikacijų API GL-5 ir US MIL-L-2105D, taip pat ir daugelio OEM („Original Equipment Manufacturers” - „Originalios įrangos gamintojų“) reikalavimus.


Alyva rekomenduojama mechaninėms transmisijoms ir pavarų dėžėms, kur reikalinga alyva atitinkanti API GL-5, skirta lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams, taip pat rekomenduojama „nemagistralinei“ technikai, naudojamai statybos, kalnakasybos pramonėje bei žemės ūkyje.


API GL-5,


US MIL-L-2105D


NSL AUTOGEAR POWER MP 80W-90

  • Prekės kodas: NSL AUTOGEAR POWER MP 80W-90
  • Sandėlyje: Sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės