• NESTE GEAR UTTO

NESTE GEAR UTTO - Pusiau sintetinė traktorių alyva, skirta pavarų dėžėms, hydraulinei sistemai ir šlapiems stabdžiams tepti. UTTO


API GL-4; ALISON C3,C4

CASE MAT3505, FORD M2C-134A/B/C/D, M2C-86B/C

FORD/NEW HOLLAND FNHA-2-C-200,00 hydraulic oil


Neste Gear UTTO alyva yra pavarų mechanizmų ir hidraulinių sistemų alyva, skirta traktoriams, ir pasižyminti trinties savybėmis, kurių reikia “šlapiesiems stabdžiams”. Šios alyvos atsparumas dėvėjimuisi didesnis negu paprastų pavarų/hidraulinių alyvų. Alyva taip pat atsparios oksidacijai ir korozijai.


Neste Gear UTTO alyva naudojama traktorių pavaroms, užpakaliniams tiltams, hidraulikai ir šlapiesiems stabdžiams tepti. Jos klampa yra įprastinio tipo, alyvą galima naudoti visus metus, išskyrus didelius šalčius.

Neste PREMIUM Gear UTTO yra skystesnė, atspari neigiamai temperatūrai, skirta naudoti ypač žiemą, kai rekomenduojama 5W-20 tipo alyva, tačiau ją galima naudoti ir visus metus.


NESTE GEAR UTTO

  • Prekės kodas: NESTE GEAR UTTO
  • Sandėlyje: Sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės