• NESTE SPECIAL COOLANT

NESTE SPECIAL COOLANT - yra monoetilenglikolio pagrindu pagamintas koncentruotas aušinimo skystis, apsaugantis nuo rūdžių ir korozijos. Skiedžiamas santykiu 1:1 -35

Neste SPECIAL COOLANT yra ekonomiškas produktas, tinka vidaus degimo ir dyzeliniams varikliams, pasižymi šiomis savybėmis:

  • apsauga nuo korozijos, taip pat spalvotų metalų
  • atsparumas šalčiui
  • aukšta virimo temperatūra
  • lengvai maišomas
  • nekenkia tarpikliams
  • galima maišyti su kietu vandeniu
  • ekonomiškumas

Neste Jäähdytinneste saugo aušinimo sistemą nuo užšalimo ir korozijos visus metus. Rekomenduojama koncentracija su vandeniu 50 %. Tokios koncentracijos mišinys neužšąla iki –35 C. Nėra tikslinga turėti daugiau kaip 70 % šio skysčio aušinimo sistemoje, nes tai neduos jokios techninės naudos. Rekomenduojamas keitimo intervalas – DVEJI metai.

Neste Jäähdytinneste sudėtyje nėra kenksmingų priedų tokių, kaip nitratai, aminai, silikatai ir fosfatai. Produkto spalva yra žalia.


TIPINĖS CHARAKTERISTIKOS

Tankis kg/m3 15 oC 1110

Apsauga nuo užšalimo, naudojant 40% tirpalą -24oC

Apsauga nuo užšalimo, naudojant 50% tirpalą -36oC

Apsauga nuo užšalimo, naudojant 60% tirpalą -52oC

pH, 50% tirpalo 8,4


Neste SPECIAL COOLANT Jäähdytinneste rekomenduojamas tiek benzininiams, tiek dyzeliniams varikliams. Korozijos inhibitoriai efektyvūs tik tuo atveju, jeigu aušinimo sistemoje jų yra pakankamas kiekis. Todėl labai svarbu, kad aušinimo sistemoje būtų bent 40% Neste Jäähdytinneste. Nėra tikslinga turėti daugiau kaip 60 % šio skysčio aušinimo sistemoje, tokios koncentracijos mišinys turi geriausias saugančias nuo užšalimo savybes (apie –50C).

Neteisingai parinkus aušinimo skysčio kiekį, aušinimo sistema gali užšalti, o tai gali sukelti variklio gedimą. Nedidelis ledo gabaliukas gali užblokuoti aušinimo skysčio cirkuliaciją ir sukelti variklio gedimą.

Pastaba! Etileno glikolis yra pavojingas chemikalas, todėl šis produktas gali būti parduodamas tik originalioje pakuotėje arba iš karto pilamas į aušinimo sistemą.

Elkitės atsargiai su Neste SPECIAL COOLANT ir naudoti švarias talpas, kadangi kiti teršalai trumpina aušinimo skysčio eksplotavimo laiką ir gali, pavyzdžiui, pradėti putoti

NESTE SPECIAL COOLANT

  • Prekės kodas: NESTE SPECIAL COOLANT
  • Sandėlyje: Yra sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės