• NESTE AXLE 80W-90

NESTE AXLE 80W90 - alyva rekomenduojama pavaros ir diferencialo mechanizmams bei pavarų dėžėms tepti.


API GL-5

SAE 80W-90,

MIL -L-2105 D


Neste AXLE yra universalios paskirties pavarų mechanizmų alyvos serija su ribinio slėgio EP priedais. Ji gaminama iš tirpikliu rafinuotos parafininės ar nafteninės bazinės alyvos. Alyvoje yra veiksmingų atsparumą oksidacijai, putojimui ir slėgiui didinančių priedų, taip pat priedų, stiprinančių tepalo plėvelę.


Neste AXLE alyva rekomenduojama pavaros ir diferencialo mechanizmams bei pavarų dėžėms tepti. Ji ypač tinka hipoidiniams pavarų mechanizmams ir reduktoriams lengvuosiuose automobiliuose, sunkvežimiuose ir kitose transporto priemonėse, kur reikalinga slėgiui atspari alyva. SAE 75W rekomenduojama lengviesiems automobiliams arba nedidelio apkrovimo transmisijoms bei pavaros mechanizmams ypač žemoje temperatūroje arba tuo atveju, kai gamintojas rekomenduoja API GL-5 klasės SAE 75W alyvą. SAE 80W-90 yra transmisijų ir pavarų mechanizmų alyva, skirta visiems sezonams. SAE 80W-140 rekomenduojama naudoti visus metus sunkvežimių ir žemkasių pavarų mechanizmams ir transmisijoms. SAE 90 patvirtinta kaip Mersedes Benz užpakalinių tiltų alyva.

NESTE AXLE 80W-90

  • Prekės kodas: NESTE AXLE 80W-90
  • Sandėlyje: Sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės