• NESTE PRO C3 5W-40

NESTE CITY PRO 5W40 - Visiškai sintetinė aukščiausios kokybės alyva, skirta tiek benzininiams, tiek dyzeliniams varikliams.


SAE 5W-40

API SN, SM, SL, SJ/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

ACEA C3

MB 229.31

VW 502.00 / 505.00/505.01

BMW Longlife – 04

Porche A40

FORD - WSS-M2C917A

GM DEXOS2


Atnaujinta alyva Neste City Pro 5W-40 – visiškai sintetinė naujosios kartos alyva.


Neste City Pro 5W-40 alyva specialiai sukurta šiuolaikiniams techniškai pažangiems varikliams, kuriuose įdiegtos emisijos (išmetamųjų dujų) neutralizacijos sistemos, tinka tiek dyzeliniams, tiek benzininiams lengvųjų automobilių varikliams.

Alyva viršija naująsias kokybės specifikacijas API SM ir ACEA C3 ir daugelio automobilių variklių gamintojų reikalavimus, kurie keliami naujiesiems šiuolaikiniams dyzeliniams ir benzininiams varikliams, tokiems kaip BMW LL-04 ir MB 229.31.


Neste City Pro 5W-40 alyva puikiai apsaugo visas variklio dalis nuo dėvėjimosi, esant ilgiems alyvos keitimo intervalams. Alyva pasižymi puikiu gebėjimu surišti suodžius, neleidžia susidaryti nuodegoms ant stūmoklių ir vožtuvų. Prailgina emisijos neutralizacijos sistemų ekslpoatavimo laiką ir užtikrina mažą alyvos išeigą bei taupo degalus.

Neste City Pro 5W-40 alyvą rekomenduojama naudoti visus metus bet kokiomis sąlygomis lengvųjų automobilių ir mikroautobusų benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Šios alyvos privalumai akivaizdūs ypač šiuolaikiškuose automobiliuose ir vasaros, ir žiemos sąlygomis.

Ji leidžia užtikrinti patikimą variklio darbą ir lengvą užvedimą, kas būtina automobiliams su katalizatoriais, o taip pat nedidelį alyvos suvartojimą ir variklio švarą.


Neste City Pro 5W-40 alyva viršija daugelio automobilių variklių gamintojų reikalavimų, keliamų šiuolaikiškiems automobilių varikliams, tačiau alyvą taip pat galima naudoti ir senesniems varikliams.

NESTE PRO C3 5W-40

  • Prekės kodas: NESTE PRO C3 5W-40
  • Sandėlyje: Sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės