• NESTE PRO+ W LL- III 5W-30

NESTE PRO+ W LL- III 5W30 - Visiškai sintetinė alyva, skirta benzininiams ir dyzeliniams lengvųjų automobilių ir mkroautobusų varikliams su "LONGLIFE-SERVICE" technologija, dėl kurios alyva keičiama retai, bei DPF (kietųjų dalelių) filtrais.


SKIRTA: VW, AUDI, ŠKODA, SEAT, MB


SAE 5W-30

VW 504.00 / 507.00

ACAE A3/B4

MB 229.51


Neste Pro+ W LL- III 5W-30 alyva specialiai sukurta VW, Audi, Škoda ir Seat dyzeliniams ir benzininiams varikliams, kuriuose yra įdiegta "LongLife-Service" technologoja, dėl kurios alyvą galima keisti rečiau.


Ši alyva taip pat tinka varikliams su išmetamųjų dujų valymo sistema, tokia kaip dyzelino dalelių filtrai (DPF - Diesel Particulate Filters), kai reikalinga specialiai pritaikyta alyva su mažu sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros kiekiu (low SAPS - Sulphated Ash, Phosphorus and Sulphur).


Neste Pro+ W LL- III 5W-30 alyva tinka daugeliui VAG (Volkswagen & Audi Group) koncerno automobilių, kuriuose įdiegta "LongLife-Service" technologoja, išskyrus "V10" ir "R5" tipo dyzelinius variklius, kuriems reikalinga alyva atitinkanti VW 506.01 specifikacijos reikalavimus.


Automobilių, pagamintų iki 1998 metų, modeliams su dyzeliniais varikliais, kuriuose įdiegta tiesioginio įpurškimo technologija ir naudojamas 15 000 km alyvos keitimo intervalas gali būti naudojama Neste PREMIUM+ 5W-40 (VW 505.01) alyva.


Ilgi alyvos keitimo intervalai turi būti naudojami atsižvelgiant į automobilio gamintojo rekomendacijas.


Taikant ilgesnius alyvos keitimo intervalus, rekomenduojama Neste Pro+ W LL- III 5W-30 alyvą naudoti ir papildymui.

NESTE PRO+ W LL- III 5W-30

  • Prekės kodas: NESTE PRO+ W LL- III 5W-30
  • Sandėlyje: Sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės