• NESTE HYDRAULIC 32 SUPER

NESTE HYDRAULIC 32 SUPER - Aukščiausios (HVLP)klasės daugiafunkcė hidraulinė alyva, skirta mechanizmams, eksploatuojamiems lauko sąlygomis.

Stingimo temperatūra  -45°C

Klampos indeksas -200


Neste Hydraulic Super alyva – tai aukščiausios klasės daugiafunkcė hidraulinė alyva, skirta mechanizmams, kurie intensyviai eksploatuojami lauko sąlygomis. Šią alyvą galima naudoti ypačplačiame temperatūros diapazone; ji pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis šaltomis oro sąlygomis. Atsparumas šalčiui ir didelis klampos indeksas leidžia šią alyvą naudoti ir esant ypač dideliems šalčiams. Šioje alyvoje taip pat yra veiksmingų priedų, didinančių atsparumą dėvėjimuisi, putojimui, korozijai ir oksidacijai. Kadangi alyva pasižymi puikia oro ir vandens atskyrimo geba, ji tinka net ir arktiniam klimatui.


Neste Hydraulic Super alyva tinka visoms transporto priemonių ir pramonės hidraulinėms sistemoms. Neste Hydrauli Super alyvą galima naudoti ištisus metus, esant ir žemai temperatūrai, kai pradeda veikti hidraulinė sistema, ir aukštai temperatūrai hidraulinės sistemos eksploatacijos metu. Atsižvelgiant į gamintojų rekalavimus, vasarą esant sunkioms ekploatacijos sąlygoms puikiai tinka Neste Hydrauli 46 ar 68 Super. Ši alyva taip pat tinka esant ir šaltai temperatūrai, kuomet reikia alyvą pašildyti prieš pradedant ekslpoatuoti mechanizmą.


Neste Hydraulic Super alyva skirta ekskavatorių, žemkasių, miško ruošos įrenginių, automatinių krautuvų, kranų ir kitoms hidraulinėms sistemoms.


ISO 11158 HV

DIN 51524 dalis 3 HVLP

SS 15 54 34 AV

AFNOR NFE 48-690/1

AFNOR NFE 48-603

Eaton Vickers I-286-S, M-2950-S

Denison HF-0, HF-1, HF-2

Cincinnati Milacron P-68 (32 Super)

NESTE HYDRAULIC 32 SUPER

  • Prekės kodas: NESTE HYDRAULIC 32 SUPER
  • Sandėlyje: Yra sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės