• NESTE TURBO LXE 10W-40


NESTE TURBO LXE 10W-40 - Aukščiausios kokybės sintetinė,  universali, dyzelinių variklių alyva.

Atitinka ir viršija tokių specifikacijų reikalavimus:
API CI-4,CH-4/SL
ACEA E7/E5/E3
MB 228.3
VOLVO VDS-3, VDS-2
Renault RVI RLD,RLD-2
MAN M 3275
Caterpillar ECF-2,ECF-1-a

Neste Turbo LXE alyva sukurta naudoti profesionalioms sunkiojo transporto priemonėms. Ji ypač tinka sunkiojo transporto priemonių varikliams ir statybos darbų mašinų varikliams, kuriuose alyva keičiama retai, taip pat tinka lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams su benzininiais ar dyzeliniais varikliais.

Neste Turbo LXE viršija naujųjų standartų API CI-4 ir ACEA E7 reikalavimus ir atitinka Euro III bei Euro IV tipo variklių, naudojančių mažo sieringumo kurą, reikalavimus, taip pat tinka varikliams su išmetamųjų dujų recirkuliacija. Alyva užtikrina nepriekaištingą variklio švarą, puikią apsaugą nuo dėvėjimosi bei mažą jos išeigą.

Neste Turbo LXE alyva atitinka griežčiausius šiuolaikiškų galingų variklių ir automobilių gamintojų: Volvo, Mercedes Benz, Scania ir kt. reikalavimus, keliamus ilgiems alyvos keitimo intervalams. Atsižvelkite į variklių gamintojų reikalavimus. Turbo LXE tinka SISU sunkvežimiams su Cummins, Mack, Caterpillar (15W-40) ir Renault varikliais.
Sintetinės Neste Turbo LXE 10W-40 alyvos puikus atsparumas šalčiui ir platus klampos intervalas leidžia alyva naudoti ištisus metus išvengiant sezoninio alyvos keitimo.

NESTE TURBO LXE 10W-40

  • Prekės kodas: NESTE TURBO LXE 10W-40
  • Sandėlyje: Sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės