• NSL TIDAL POWER SCR 10W-40

TIDAL POWER SCR 10W-40 – yra aukščiausios kokybės visiškai sintetinė variklių alyva, pasižyminti žema teršalų emisija. Atitinka Euro I, Euro II, Euro III ir Euro IV emisijos reikalavimus.


ACEA E6/E7, MB 228.51,

MAN M3271-1, MAN M 3477,

MTU Type 3.1, Volvo VDS-3,

Renault Trucks RXD, DAF,

Deutz DQC III-05


TIDAL POWER SCR 10W-40 specialiai sukurta dyzeliniams varikliams, pasižymintiems žema teršalų emisija, eksploatuojamiems sunkiomis sąlygomis ir didelėmis apkrovomis, varikliams su turbininiu įputimu, atitinkantiems Euro I, Euro II, Euro III ir Euro IV emisijos reikalavimus. TIDAL POWER SCR 10W-40 puikiai suderinama su su išmetamųjų dujų valymo sistemomis, kurios naudojamos naujausiuose Mercedes ir MAN komerciniuose automobiliuose, kuriems reikalinga mažo kiekio SAPS (alyva, kurios sudėtyje yra mažai sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros) alyva.


TIDAL POWER SCR 10W-40 palaiko variklio švarą, pasižymi puikia apsauga nuo cilindro sienelių poliravimo, minimizuoja variklio dėvėjimąsį sumažindama suodžių susidaryma ir leidžia pailginti alyvos keitimo intervalus.


TIDAL POWER SCR 10W-40 griežtai rekomenduojama varikliams su DPF (Diesel Particulate Filters) filtrams ir kuriuose naudojamas dyzelinis kuras su mažu sieros kiekiu (maks. 50ppm).


TIDAL POWER SCR 10W-40 taip pat rekomenduojama kitai sunkaus režimo magistralinei technikai, tačiau ypač tinka galingiems varikliams, kuriuose naudojamos išmetamųjų dujų valymo sistemos tokios kaip dyzelino dalelių filtrai (DPF) ar katalizatorių sistemos SCR (Selective Catalytic Reduction – selektyvinė katalitinė redukcija).

NSL TIDAL POWER SCR 10W-40

  • Prekės kodas: NSL TIDAL POWER SCR 10W-40
  • Sandėlyje: Nėra sandėlyje
Prekių nuotraukos yra pavyzdinės. Originalių prekių išvaizda, pakuotės, parametrai gali skirtis nuo pavaizduotų. Prašome vadovautis pateiktais aprašymais. Kilus klausimams kreiptis tel. +370 699 47419 arba el. paštu mazonas64@gmail.com


Nemokamas pristatymas!
Dėl didmeninių kainų kreiptis mazonas64@gmail.com

Susijusios prekės